סדום ועמורה בננוצ'קה החדשה

אני בחור ביישן יחסית, ורק פעמיים בחיים הרשתי לעצמי לחשוף את צעדי הריקוד המיוחדים שלי ולעלות ולרקוד על הבר. שתי הפעמים הללו היו ב"ננוצ'קה". אחת לפני מספר שנים, בלוקיישן הישן של הבר, בערב בלתי נשכח שבמהלכו גם דוד שלי (בן 54) מצא עצמו רוקד על הבר. לדעתי, עד היום חלק מהברמנים במקום עדיין מתקשים להרדם בלילה…מה לעשות? זה חלק מהסיכון שבתפקיד…

ננוצ'קה - הברהפעם השנייה היתה אתמול בלילה, בבר החדש. ערב שהתחיל רגוע, בסבוב דרינקים מוקדם בנחלת בנימין, נגמר בריקודים סוערים על הבר.

אבל זה לא כל כך פשוט. לננוצ'קה חייבים לבוא בראש הנכון, אחרת, הדוחק והצפיפות, המוסיקה המעורבת והתנועה הבלתי פוסקת של הקהל הלוך ושוב יכולים להבריח אותך אחרי עשר דקות. אבל אם מגיעים מוכנים, שערי גן עדן (יש יגידו גיהנום) נפתחים לפניך.

לא ברור מה סוד הקסם של המקום. אולי הקהל המעורב והמשוחרר, העיצוב הסקסי של הבר, כמויות האלכוהול והמוסיקה המעורבת. ואולי משהו אחר שעוד לא הצלחתי לעלות עליו. אבל למי אכפת. הקונספט מנצח. במסווה של בר – מסעדה איכותי, מסתתר לו פיק-אפ בר קטלני. סדום ועמורה כבר אמרתי?

אז תתלבשו יפה, תשתדלו להזמין מקום מראש על הבר, תמלאו את הארנק ושימו את הקסדה והמגנים – כי אתם יוצאים למלחמה…ולא בטוח שתחזרו בשלום או לבד…

עוד על הננוצ'קה

כתובת : לילינבלום 30.

טל' 03-5162254