ה"אס" האחרון – כריכים ובירות באווירה ביתית בנחלת בנימין

 מקום מומלץ - drunk recommends

אוהבים נקניקים!!! רוסטביף, קורנביף או כל סוג של נקניק אחר, בג'בטה, בגט או לחמנייה? רוצים ליד גם איזה חצי בירה מהחבית, וכל זה באוירה ביתית רגועה ונעימה? אז גשו מיד ל"אס" המיתולוגי בנחלת בנימין.

אס כריך של בריאות

מוסד ותיק מאוד בעיר (קיים משנת 1929!!!) והאחרון ברשת הנקניקים הנוסטלגית, שלאחרונה האריך את שעות הפעילות שלו גם לערב – משעה 18:00 עד חצות או אחרון הלקוחות. המקום כשר ולא פתוח בימי שישי בערב.במשך היום מגיש כריכים איכותיים, ותבשילים ביתיים, ובשעות הערב הופך לסוג של בר-בית קפה שכונתי, עם אפשרות להזמין בירה ליד הארוחה, והכל במחירים מאוד נוחים. מומלץ לנסות את כריך הקורנביף החם!

בימי חמישי נערכים במקום ערבים בנושאים שונים – הופעות, הקרנות סרטים וכד'.

בחמישי האחרון ישבתי שם עם כמה חברים בערב שהוקדש לט"ו באב – ורדים על השולחנות, מוסיקה רומנטית קיטשית וסרט. היה ממש כיף. הרגשנו כאילו אנחנו יושבים בסלון בבית או לחלופין בטיול תרמילאים בדרום אמריקה או תאילנד. סוג אחר של בילוי. בלי הפוזה של הברים הקבועים בתל אביב, אפשר לדבר ולשמוע, צוות חייכן ואדיב, והכל ברגוע…אכלנו כריכים, שתינו בירות והערב זרם לשיחות מהנות כמעט עד חצות. שכחנו איך זה לצאת לבר או בית קפה ולפשוט לדבר, בלי מוסיקה חזקה מידי ובלי כל הלראות ולהראות.

ה"אס" מציע 2 מבצעים בשעות הערב :

כריך (גדול מאוד) + בירה חצי ליטר מהחבית ב 50 ש"ח

Happy Hour – כל יום עד השעה 22:00 – מזמינים שליש או חצי ליטר בירה מהחבית ומקבלים אחד נוסף חינם

אז אם בא לכם פשוט לרדת מהבית עם הכפכפים, בלי להתגנדר יותר מידי, לאכול, לשתות ולראות סרט נחמד או לשמוע מוסיקה – זה המקום.

כתובת – נחלת בנימין 18

טלפון – 03-5178347