מלון מרינה – בר על גג המלון

לבן …. לבן… ובריזה נעימה..
מלון מרינה , המקום שממוקם באיזור הכי מסריח שאני מכירה ( באמת מסריח- ריח של שתן זה הדבר שהכי מאפיין את כיכר אתרים ) , פתח בר ענק ויפה על הגג שלו..
לפני כשנתיים באתי לבקר באותו מלון חברים מחו"ל ועלינו לבריכה שנראתה אז כמו בריכה קטנה או יותר נכון שלולית, עם דק עץ מסביב שאם היית מנסה ללכת עליו יחף, יש סיכוי רב שהיית גומר עם קוץ אימתני ברגל..

בר מרינה בר
גג מלון מרינה - בר על מלון מרינה

מרינה בר
אתמול באתי לפגוש שם חברה. אין לתאר מה עשו למקום! אני לא ממש זוכרת מי לקח על עצמו את ניהול המקום והיחצנות שלו אבל הם עשו עבודה מעולה. קודם כל המקום ענק! מרווח עם ספות לבנות בכל פינה ומשהו כמו שלושה ברים , גם הם לבנים , פזורים ברחבי הגג שבנוי מאזורים בגבהים שונים.
המוסיקה נעימה, וזה מרגיש יותר כמו מקום שיהיה נחמד לעשות בו ימי הולדת או לשבת עם החברה מאשר לראות ולהיראות, פשוט כי הוא גדול מידי.. רק כשהלכתי לשירותים בפעם הראשונה ראיתי בבר שליד הבריכה את קיציס ובת זוגו בדאבל דייט שנראה משמים מהצד עם שפרה , זוכת האח הגדול וההוא שעושה את ארץ נהדרת.. סלבס של ארץ הקודש..

במקום יש אוכל , לא הרבה אבל נחמד- שניצלונים, פאהיטס ואיזה סוג של סנדביץ' ואלכוהול בכוסות פלסטיק כי בכל זאת מדובר באיזור של בריכה ביום ..
בקיצור – מקום כיפי לקיץ, אין לא את האוירה של הסאבלט אבל כיף מסוג אחר .

כתובת: מלון מרינה – הירקון 67

טלפון: 052-6065555
Marina Hotel Rooftop Bar