אוקטובר בר, אחד העם 60

כשהברמנים הכי שווים בתל אביב פותחים יחד מקום חדש בעיר אי אפשר פשוט להתעלם… שלושה חברים , שלאחרונה נצפו מברמנים יחד בפיקוק , וששניים מהם ממש מלוים אותי מאז תחילת דרכי הדי ארוכה בחיי הלילה של העיר הזאת

זה התחיל בנמל, E4 , המגה בר הראשון בעיר הזאת ובטח בנמל, המקום הראשון שלמארח הייתה מדונה ואולי גם המקום הראשון עם עמדה של די ג'יי , לפני משהו כמו 11 שנה… (!!!) אולי יותר . שם הכרתי את אמיר ורונית.. עם השנים עברתי יחד עם כולם מבר לבר כשלחלק מהם גם הם הגיעו- ננוצ'קה, שושנה ג'ונסון, פיקוק ועכשיו אוקטובר .. טסים סולו בפעם הראשונה, ביחד עם סהר שאותו הכרתי רק בפיקוק , אז לא נפרגן?

המקום, באחד העם 60 , על חורבות גלריה שלפני זה אם אני לא טועה היתה סושיה ועכשיו בר שכונתי עם עיצוב מקסים , עבודת יד של שלושתם עם הרבה עץ,פורמייקה, גופי תאורה מעניינים ואוירה ביתית וכיפית..
הבר עצמו לא גדול אולי 15-18 מקומות , אבל כזה שבנוי בצורה שכולם רואים את כולם ואם פספסת משהו אז תלו מעל הבר דלת עם מראה שעושה את העבודה. בנוסף יש כמה שולחנות קטנים מאחורי הבר וגם במרפסת בחוץ.

התפריט כרגע לא גדול אבל טעים ומספיק כדי להתניע ובהחלט מתאים לבר ולספוג את האלכוהול.

המוסיקה עוד לא הוחלטה סופית אבל אפשר לשמוע שם פופ צרפתי מגניב או אם נותנים אישור לאמיר יש מצב שתשמעו ביטלס או פינק פלויד ( אבל אל תעצרו נשימה, זה לא יקרה הרבה)
ישבתי כבר שלוש פעמים שם , אכלנו סנדביץ BLT ( לא אני , השם ישמור, אני טבעונית ויכולה לאכול רק את ה LT) , ברוסקטות עם דגים או סתם עם שמן זית בזיליקום ועגבניות, נשנושים אפשר לקרוא לזה.

אז תנו לזה צ'אנס, תפרגנו ואין לי ספק שלא תתחרטו …

אוקטובר בר,
אחד העם 60 תל אביב