בוקובסקי בר, פרישמן תל אביב

לאחר צפיה בסרט כוכב הקופים חטפנו רעב קדמוני ורצינו לנשנש משהו ואיזה דרינק קטן, יצאנו מקולנוע לב בדיזינגוף ולאחר הליכה קצרה הגענו לפרישמן וניתקלנו בבר הבוקובסקי. לא יצא לי עוד לשבת שם עד היום, לא יודע למה, אולי כי אמצע רחוב דיזינגוף מזכיר לי בעיקר את סטימצקי ואת הסביח בפרישמן. לא נורא, נכנסו לבר חשוך וגדול, הזכיר לי מספר מקומות בניו יורק, שאתה מגיע אליהם תוך כדי שיטוט בעיר רעב וצמא לדרינק. החבר שיזם את הבריחה מהבית החליט שזה ערב גברים קשה, סרט דבילי, ג'אנק פוד, ואלכוהול. אז הזמנו לנו 4 קורנביף ובירה, הרבה מיונז, נצוס וציפס. טעים, שלוש דקות אחרי זה כבר הזמנתי עוד בירה. איזה חיים עושים בעיר הזאת…

יושבי המקום נראו כקבועים, קהל די מגוון, גם הבנות, מאד מגוונות ומאד ארוכות… יפה.. או שהן מתארכות או שאני מנמיך… בכל מקרה, לא נשארנו שם הרבה, המשכנו לפגוש עוד חברים באוטו בר ברוטשילד, היה שם באמת טפשי מדי לטעמי, גם מוזיקלית וגם הברמנים התעקשו לשחק אותה נהנים לרקוד לבד כמעט על הבר לצלילי שירים מקפי-טיפשים חדשים..

החבר הטיף לי שזה לא יפה לקטול מקומות ככה, וגם השירים הם פשוט של דור אחר, ושבולדוג זה הראפר העכשווי ואני פשוט אולי מזדקן ולכן לא מקבל יפה כל שטות… אני מזדקן?

בוקובסקי בר
כתובת: פרישמן 39, תל אביב
טלפון: 03-5232323