סושיאל קלאב, ביקור חוזר

כמו שאתם רואים, אני בעניין של ביקורים חוזרים…
שלא תחשבו שאם לא כתבתי אז לא יצאתי , פשוט אני חוזרת לאותם מקומות ונהיה משעמם לדווח על אותו המקום כמה פעמים ( לפעמים גם ממש משעמם ללכת לאותו מקום …. ) יש תחושה כללית כזאת שכבר אין פה הרבה מה לחדש … וזה נכון לכרגע, אבל תמיד אפשר להפתיע אותי ותמיד נחמד לפגוש איכות.

 

ביום שלישי השבוע קבעתי עם זוג חברים בסושיאל קלאב. כבר הייתי וכתבתי די קרוב לפתיחה אבל חזרתי מאז מספר פעמים, בעיקר לדרינק קצר .הפעם גם ישבתי לאכול שהרי המקום הוא בעצם מסעדה יותר מאשר בר.

הזמנו מקומות על הבר , אז היינו צריכים להגיע כבר בשמונה וחצי , מה שהיה נחמד בעיני. אני מעדיפה את היציאות המוקדמות.
אלה שבחצות אני כבר במיטה , ובמקום לראות טלויזיה ישבתי עם חברים . יותר עדיף. התחלנו להזמין מהתפריט. אני הייתי תחת מגבלת פחמימות ( לא אוכלת…)  והחברים התחשבו בי ועדיין מצאנו הרבה מנות  שוות.
הזמנו את המחבת עם השרימפס ביין ושום שלא מאכזבת אף פעם, פשוט מעולה ונדיבה ( כ 70 ש"ח )  , קלמרי על הפלנצ'ה באיזה רוטב טחינה עם פול, שילוב מדליק וטעים ( 38 ש"ח אם אני לא טועה.. ) , מולים – מגיע בסיר יצוק עם רוטב שנראה קצת חרדלי והיה מעולה עם הצ'יפס שהגיעו יחד איתם, רביולי בשר שלטעמי שחה בקצת יותר מידי רוטב אבל היה טעים. המשכנו בסטייק עסיסי
( 120 ש"ח לדעתי) ואין לי מושג מה משקלו אבל המנה נראתה בגודל טוב וסחטה מבטי קנאה מחברינו לבר . שלא תתעלפו על הכמות, אכלנו ביחד את כל המיקס הזה יחד עם סלסלת לחם ( אפילו אני גנבתי פרוסה… )

בקיצור, אוכל פשוט מעולה והמחירים לא בשמים. אפשר לבוא בכיף לארוחת ערב מפרגנת..
המקום דרך אגב התמלא כבר בסביבות תשע באוכלוסיה נעימה.

סושיאל קלאב:
כתובת: שד' רוטשילד 45 פינת אחד העם 54
טלפון: 03-5601114

שווה.