ננוצ'קה, רוטשליד 12, החתול והכלב

ביום חמישי ארחנו זוג תיירים מגרמניה לארוחת ערב עסקית, התחלנו בננוצ'קה עם המנות הראשונות הנפלאות שלהם שגרמו לעמיתינו הגסטרונומיים הנאה רבה והמשכנו לעיקריות שפחות עשו רושם. בסביבות 22:00 בדקנו את הבר שכבר היה די מלא והחלטנו לנסות את הרוטשילד 12, מקום חדש שידידה הציעה שננסה.

לאחר הליכה קצרה ושתוייה קלות הגענו לשכונה שלא ידעתי על קיומה, מספר מבנים ישנים מאחורי שדרת רוטשילד התוססת, מבנים מוזנחים ישנים שבאחד מהם נתקלנו בבר החדש, מקום מלא חיים, עם אווירה מעניינת וקהל מבקרים מגוון ומשולהב. המקום היה עמוס מכדי לעמוד בו, במרכז כסאות ושולחנות בחלל גדול ובר רחב שגם הוא כבר היה מלא, בדרכנו החוצה איתרנו מספר שולחנות בר של עמידה, ברחבה שבין המבנים הנטושים שהסתבר שגם הוא היה חלק מבר… נעמדנו שם, לא היה קר מדי (למרות שאני חושב על זה חזרתי מצונן) הזמנו שתייה, המקום המשיך להתמלא והחוויה של מקום בתל אביב שבכמותו עוד לא ביקרתי העלתה לנו רעיונות של "למה לא לעשות בכל המקום הזה מסיבה אחת גדולה?" שבו ועלו בנו ובכן, אולי עוד יעשו שם אבל המקום שווה בדיקה ונראה קצת שונה בנוף הברים של תל אביב. מומלץ.

לאחר מכן צעדנו לנו לחתול והכלב, שנכנסנו היה קצת ריק, טוב השעה היתה בערך חצות, אבל מהר מאד המקום התמלא ולשמחתי באנשים די סימפטיים, DJ VanJee  נתן לנו צלילי האוס מעולים מה שגרם לנו לקפץ ולרקוד ללא הפסקה… הבחור עושה עבודת קודש.