ריף ראף – בר שכונתי, קצת שונה…

ממש לא רחוק מאחד ממרכזי הבילוי המרכזיים של תל אביב, מטר מהמולת הברים, הסנדוויצ'יות והמסעדות של נחלת בנימין ולילינבלום, אפשר למצוא בר שכונתי שונה, פשוט ומיוחד. עוד לפני שנכנסים למקום, מבינים שלא מדובר בעוד בר מעוצב, עם סלקטורית ושומר בכניסה ושילוט נוצץ בחוץ. ממש לא!!!

בשלישי שעבר, במהלך סבוב ברים מתיש שלי וכמה מחברי, החלטנו סוף סוף לבדוק מה זה הריף ראף. קראתי ושמעתי הרבה דברים טובים ומענינים על המקום, ורציתי לראות. לקח לנו כמה דקות למצוא את המקום, וכשסוף סוף מצאנו, היינו בטוחים שזאת טעות. בין כמה חלונות של חנויות עם סורגים וכניסות ישנות לבניני מגורים, מצאנו דלת שנראית כאילו מובילה למתפרה או חנות חשמל ישנה המתאימה לאופי האיזור.
בר ריף רף תל אביב

בפנים כבר הרגשנו אחרת. נוחות וביתיות, בשילוב אווירה מעט אפלולית ורגועה, עמדת דיג'יי צמודה לדלת הכניסה ותקליטן ומלצרית חביבים וחייכניים קיבלו את פנינו. הם ממש לא הופתעו מהפרצופים המופתעים שלנו. הם כבר רגילים…לאחר כמה שניות של הסתגלות, עשינו סבוב וגילינו שני חללים קטנים וביתיים, עם ריהוט פשוט ובר נחמד ואינטימי בניהם. מעט אנשים ישבו או עמדו במקום ונראה כאילו ניהלו שיחות שקטות ותרבותיות בניהם. כן, אפשר לדבר, לשמוע ובאמת לנהל שיחה. באמת. לא רק הינהונים מפגרים עם הראש, מבטים מזוגגים מאלכוהול ותחושת פיק אפ סליזית. קצת רוגע ותרבות גם נחמד למצוא מדי פעם בעיר המטורפת הזאת.

התחושה היתה שתושבי הסביבה הגיעו לדרינק קטן ונשנוש, מוסיקה איכותית ושיחה נעימה. וגם ממש לא יקר, מה שמוסיף והופך את הכל ל"יותר עדיף…"

במהלך השבוע ניתן לשמוע תקליטנים שונים עם מוסיקה שונה ומגוונת, והופעות חיות בימי ראשון.

לסיכום – מכירים את זה שגבר חוזר מדייט עם בחורה לא ממש כוסית, שלא ממש זרמה איתו…??? אבל הוא לא רוצה להשמיץ – אז הוא אומר שהיא "מענינת"?

אז הריף רף "מענין", וקצת יותר…

כתובת: גרוזנברג 22