תודה לכל מי שבא לחגוג איתנו את סיום הקיץ – היה מעולה!!!

כל מי שנכנס ביום שישי האחרון ל"וייס" בר בשעות אחה"צ פשוט היה המום – המקום היה מפוצץ באנשים יפים ושמחים ששתו ורקדו, המוסיקה היתה מעולה והביטים הקפיצו את כולם לתקרה, ובאוויר היה חשמל. תוסיפו לכל אלה את העיצוב היפיפה והמיוחד של המקום ותקבלו קונספט איכותי ונדיר בתל אביב.

וייס מסיבת צהריים

לא עוד אפטר קשה וחשוך עם תורים בלתי נסבלים בשירותים ופרצופים קשים, אלא אפטר לקהל שעייף ממסיבות הלילה המאוחרות ובטח משעות הבוקר המוקדמות ופשוט קם בבוקר בנחת, אכל ארוחת בוקר, עשה קצת סידורים, ים, מקלחת ארוכה וקפץ לכמה שעות של כיף עם חברים. ובשעה 20:00 כבר כולם היו חזרה בבית. עוד יותר מגניב. לא נהרס עוד סופ"ש!!!

בעיני, אין דבר יותר מהנה ומחרמן מאלכוהול בשעות הצהריים. כל שלוק של בירה הרבה יותר טעים, וכל שאט של וודקה הרבה יותר ממסטל. ואכן האלכוהול זרם שם כמו מים. היתה תחושה שאנשים מרשים לעצמם לשתות ולהשתכר יותר מהרגיל בגלל השעה המיוחדת. וכמובן שבעקבות האלכוהול הגיע הבלאגן – ידיים באויר, ריקודים על הבר והרבה טירוף!!!

אני אישית נכנסתי למיטה ב 22:00 מאוד מאוד שיכור וקמתי למחרת ב 10:00 בבוקר. תענוג. גם ביליתי, גם שתיתי וגם ישנתי מעולה, ועדיין יש לפני את כל השבת. מתכון מנצח.

אז בשם צוות האתר רצינו להודות לכל מי שהגיע ובמיוחד לחברים הטובים מה"וייס" בר שטיפלו בנו יפה יפה והיו אחראים על ההפקה המשובחת.

ולכל מי שפיספס – אל דאגה, בשורות טובות. עקב ההצלחה ופניות מרובות מהקהל, החלטנו לפתוח בליין חודשי של מסיבות צהריים בקונספט דומה ב"וייס" בר. איזה כיף.

בקרוב נפרסם את מועד האירוע הבא. הפעם לא יתקבלו תירוצים…פשוט תהיו שם…