הברווז – נסגר

הברווז נסגר, על חורבותיו קם מקום בשם שטראסה

את תאור הבילוי האחרון שלי בבר "הברווז" אתחיל דווקא מהסוף להתחלה:

אחת בלילה – 2 מבעלי המקום רוקדים על הבר עם מספר בחורות חייכניות וחמודות, בעלים אחד נוסף מפזז ושר לו עם עוד 2 בחורות לצידי הבר, עוד כמה עשרות פרצופים מחויכים ושיכורים ואני וחבריי רוקדים בחלק האחורי של המקום ומנענעים את הראש מעלה מטה לצליל להיטי רוק קלאסיים כמו ילדים בני 18 עם שיער ארוך ובלי גבולות (ובלי עבודה שאליה צריך לקום מחר בבוקר…).

בר הברווז

ככה זה נראה בסופו של יום שלישי שעבר בערב החברים של הבר החדש שנפתח לאחרונה באבן גבירול. הגעתי בלי ציפיות כדי לפגוש חברים שהתגלגלו למקום, גם הם מבלי לדעת למה הם נכנסים. תוך חצי שעה הדבקתי את הפער בעזרת 6 שאטים של וודקה שפשוט לא הפסיקו לזרום מהבר (מקווה שמישהו שילם על זה), והבנתי שמכאן לא נצא בקרוב. להיט אחרי להיט, זרק אותנו ה DJ הרבה שנים אחורה לימים שבהם הקפצנו טקילות ב 7 ש"ח בברים של קיבוצים. איזה כיף. איזה שינוי. בלי פוזה, בלי תחושת סליז ובלי תור בשירותים. פשוט קהל איכותי שבא לשתות, לשמוע מוסיקת רטרו (בעיקר רוק קלאסי), לחייך ולרקוד.

שאפו לבעלים על האומץ והתעוזה לפתוח בר שכונתי קלאסי על טהרת הרוק בימים בהם רוב העיר יורדת במדרגות למרתפים אפלים וצפופים (בהנחה שעברו את הסלקציה המופרכת) לשמוע מוסיקה אלקטרונית על סוגיה השונים.

אז בימי שלישי הבאים תפנו זמן ומקום בראש לאלכוהול טוב (וממש לא יקר) ומוסיקה איכותית ובואו עם חברים פשוט להנות בברווז!!!

כתובת: אבן גבירול 14