קלרה – בר קיצי, קויפמן 1, מתחם הדולפינריום

אם יש מקום שמסכם את חווית הבילוי הקיצי בתל אביב – זה הקלרה. שילוב מדהים של בר ענק, מוקף פינות ישיבה מרופדות ונוחות, רחבות ריקודים, ערסלים ומדשאות, והכל נמצא ממש על המים. אבל ממש. במקומות מסוימים אתה מרגיש את רסס הגלים המתנפצים. תענוג. מין תחושה של בר על אנייה. אנייה ענקית (לי זה תמיד מזכיר את הטיטאניק, ומעלה בי צורך לעמוד על המעקה ולפרוס את הידיים לצדדים). איזה נוף.

המקום משלב בילוי רגוע בשעות השקיעה לצד ערבים סוערים של מסיבות האוס, אלקטרו, היפ הופ ועוד, עד השעות הקטנות של הלילה. אפשר גם להזמין אוכל וכמובן אלכוהול משובח.

חשוב לציין כי לחסכנים שבינינו כדאי לשתות בבית לפני שמגיעים לקלרה. ממש ממש לא זול. במיוחד להיזהר לא ליפול למלכודת הזמנת השולחנות, שם יש מינימום של הזמנת בקבוק וודקה או ויסקי במחיקים הזויים ( מעל 400 ₪ לבקבוק).

הקהל במקום משתנה מערב לערב. לרוב, קהל מטופח, בלבוש מהודר (לעיתים מידי). לעיתים קהל מאוד צעיר(גילאי 22-25). כדאי להתעדכן באתרי הבילוי השונים ולבדוק מי מתקלט במקום ואיזה מוסיקה יש. בימי שני בערב, במסגרת ליין האלקטרו ניתן לתפוס הופעות משובחות של הרכבים מהארץ או מחו"ל.

אם יש לכם אורחים מחו"ל, אני ממליץ לקחת אותם לקלרה. הם יהיו בהלם. אין הרבה כאלה מקומות בעולם, בטח שלא בערים שלא נמצאות על קו החוף.

ואם אתם עומדים בקלרה עם הפנים לים ומסתכלים שמאלה, הנוף של העיר העתיקה של יפו בשילוב הים הפתוח נותנים תחושה נהדרת של חופשה בחו"ל.

לסיכום – שקיעות מרהיבות, אויר טוב, רסס גלים ובר אטרקטיבי משולבים תחת קורת שמיים אחת.

ועוד מילה אחת טובה לבעלים – סחתיין על ההקפדה בבחירת צוות הברמנים והברמניות. יופי יופי לעיניים (וכמובן גם מקצועיים).

קלרה – בר קיצי, קויפמן 1, מתחם הדולפינריום
טלפון: 03-5102060, 03-5102059
א' – ה' 18:00 עד לקוח אחרון, ו' – שבת 16:00 עד לקוח אחרון.