מועדון מקסים, קינג ג'ורג' 48

בוקר טוב תל אביב!!! ברוכים הבאים לאחד ממועדוני ההאוס והאלקטרו הכי ותיקים ומצליחים בעיר (גלגול של מועדון ה "Fetish" המיתולוגי) כשיורדים במדרגות האפלות לתוך החור השחור והקסום מרגישים את הבסים בכל העצמות בגוף. מומלץ לבעלי לב חזק בלבד. שילוב קטלני של כל הגילאים, מינים וצבעים עם ההאוס הכי טוב בעיר יוצרים מקום עם אוירה משוחררת, סקסית וחסרת גבולות.

הרזידנטים הנצחיים – DJ אילייה ורביד יהושוע לא יורדים מהעמדה כבר שנים, ומארחים את מיטב התקליטנים בארץ ובעולם. איזה סאונד ומוסיקה! מרגש!

לא לצפות לעיצוב מדהים. וזה גם אולי הקסם של המקום. באים לאווירה ולמוסיקה. לא כדי לראות מקום יפה, לא כדי לראות ולהראות. פשוט לצלול, לנקות את הראש ולשכוח לכמה שעות את הצרות הקטנות שמחכות לנו מחוץ לדלת הכניסה של המועדון. תוך כמה דקות מרגע שנכנסת, ממש לא אכפת לך מהעיצוב. את השעות הבאות תבלה בעיניים עצומות או נשואות אל התקרה (או לאלוהים בתפילת תודה שהבאת אותי עד הלום…).

המועדון מורכב מבר מתפתל וארוך, רחבת ריקודים שמתפרסת מכל צידי הבר ועמדת ה DJ ומספר תאי התבודדות חשוכים וזימתיים. ניתן למצוא בהם אנשים במצבי צבירה שונים – ישנים או מאוד ערניים, נחים, מתחככים או סתם כאלה שלא מוצאים את הדרך חזרה לרחבה.

לקהל האמיץ יותר מומלץ להגיע בימי שישי. המקום מתמלא רק אחרי 2 בלילה ומתרוקן הרבה אחרי אור ראשון.

לסיכום – לאוהבי ההאוס – המקום מספר אחד בעיר. לכאלו שרוצים באמת ליהנות ולנקות את הראש מבלי לדאוג איך נראים ומה רואים.

ועוד קוריוז קטן לסיום – את אשתי הכרתי במקום!!! קשה להאמין, אבל בתוך כל החושך והבלאגן מצאנו אחד את השני, וגילינו מהר מאוד שלא במקרה.

תיהנו ותפנו את יום שבת שאחרי.

מועדון מקסים, קינג ג'ורג' 48
ימים ה', ו' – מחצות עד עלות השחר+++