לה צ'מפה דל מאר – קווה וטאפסים באווירה לטינית ורומנטית…

 מקום מומלץ - drunk recommends

אם אתם מחפשים מקום מושלם לדייט, או שרבתם עם האישה ואתם רוצים לפצות – זה המקום.

אתמול בערב, במהלך סיבוב בעיר על הקטנוע, אישתי פנתה אליי בספונטניות ואמרה שבא לה לשתות משהו עם איזה נשנוש בצד (שזה אומר שהיא מתה מרעב אבל אסור לאכול הרבה…). חייכתי, ולמרות שהיית לבוש עם גופיה וכפכפים (חצי שעה לפני זה הייתי בבית במצב ספה), עצרתי את הקטנוע בצד והתחלתי לחשוב לאן אפשר ללכת. היינו קרובים לרחוב הארבעה, ונזכרנו ששמענו דברים טובים על הקווה בר שנפתח באיזור על חורבות ה"קזנקי" וה"איזבל". 3 דקות אחרי כבר היינו שם – "לה צ'מפה דל מאר".

מיד כשנכנסו, המוסיקה, העיצוב הנעים והאווירה הרגועה והאינטימית הבהירו לי שפגענו בול. התישבנו על הבר, ומיד התקבלנו בחיוך נעים ע"י צוות הברמנים של המקום.

קיבלנו הסבר מפורט על סוגי הטאפסים השונים – גבינות, נקניקים, בשר, פירות ים ועוד ועוד (לא הבנתי כלום ופשוט הנהתי עם הראש וחייכתי…). הזמנו בקבוק קווה, ממש לא יקר (75 ש"ח) ו 3 טאפסים (גם ממש לא יקרים). התפנינו להסתכל על המקום ולהקשיב למוסיקה. איזה יופי!!! מוסיקה לטינית מדהימה, שקטה ורומנטית גרמה לנו לשכוח את כל צרות היום ולהתענג…על הקירות מסביב לבר עומדים בקבוקי קווה רבים, מסודרים בשורות, תמונות יפות מעליהן, מספר שולחנות ותאורה אינטימית השלימו את התמונה ואת האווירה.

בירור קצר בבר העלה כי המקום תמיד משמיע מוסיקה לטינית, ויש גם הופעות של הרכבים לטיניים מידי פעם. נשמע טוב.

אהבנו את המקום – האוכל, השירות האווירה והעובדה שכשקיבלנו את החשבון לאחר שעה וחצי גילינו סכום נמוך של 130 ש"ח!!! טוב לדעת שיש מקומות בעיר שאפשר להנות, לאכול טוב ולתפוס ראש מבלי להשאיר שם חצי משכורת חודשית.

לה צ'מפה – סניף נחלת בנימין

כתובת: הארבעה 16

טלפון: 03-5610630

שעות פעילות:
א'-ה': 12:00-אחרון הלקוחות ו' ו-שבת: 20:00-אחרון הלקוחות