כנסיית השכל בברזילי – הופעה מרגשת, אינטימית וסוחפת. זכינו!!!

כנסיית השכל בהופעה
ואוו!!! איזה כיף היה…אתמול בערב אני ו 2 חברים הגענו למועדון הברזילי להופעה של כנסיית השכל. אנחנו ורק עוד 100 איש בערך. זכינו!!!

ציפיתי לבלאגן, מאות אנשים ותור ארוך בכניסה. בכל זאת מדובר על אחת הלהקות הטובות והמצליחות בארץ, להקה שממלאת את קיסריה והיכל התרבות בלי בעייה בכלל.

כשהגענו ב 22:00, אפילו השומר עוד לא היה במקום. הם לקחו את הזמן, ולקראת 22:30 הסתיימו ההכנות והאנשים התחילו להיכנס. מעט אנשים. ככל שהזמן עבר, התחלנו לקלוט שלא יגיעו עוד הרבה אנשים וזה יהיה פשוט אנחנו, כנסיית הכשל ועוד כמה עשרות מעריצים. תענוג.

אולי לא היה מספיק פירסום, או שזה מה שהמארגנים רצו, אבל כשהתחילה ההופעה היו אולי 150 איש במקום. הכמות הקטנה של האנשים, יחד עם האופי המחתרתי של המועדון, גרמו לכך שההופעה קיבלה אופי מאוד אישי ואינטימי. כאילו הם באו להופיע אצלי בסלון.

עמדנו 2 מטר מהבמה והיה ממש לא צפוף. אפשר היה לשמוע ולראות הכל. את תווי הפנים של חברי הלהקה ואת סוג הבירה שהם שותים תוך כדי.

ואיזה הופעה!!! אחת האיכותיות שראיתי בשנים האחרונות. שיר אחרי שיר הם ריגשו וסחפו את הקהל. להיט אחרי להיט (ויש להם הרבה), כשהקול המחשמל של הסולן, יורם חזן, קורע לנו את הלב. מי שגנב את ההצגה היה נגן כלי הנשיפה של ההרכב (שיסלח לי שאני לא זוכר את שמו), שהחליף כלים בקצב שמדונה מחליפה תלבושות בהופעה – קלרינט, סקסופון, חליל צד, דיג', והשיא היה – שופר. כמעט קפצתי על הבמה כשהוא התחיל לתקוע בשופר לקצב אחד מלהיטי הלהקה. מדהים.

חברים, מדובר באחד ההרכבים המשובחים שקמו בארצנו הקטנה מאז ומעולם. שילוב מופלא של הקול הנדיר של יורם חזן, עם מילים ומלודיות מרגשות, אמיתיות וחודרות, סגנון מיוחד המשלב רוק, עם אירי, צועני, אתני ועוד. שלא יגמר לעולם.

ברכות למועדון הברזילי על ההפקה. הסאונד היה מעולה, הכרטיסים לא היו יקרים (70 ש"ח) וגם המחירים בבר היו ממש נוחים.

אותי קניתם. אני לשם חוזר בהזדמנות הראשונה להופעה או מסיבה טובה.

ועכשיו אני הולך לקנות את כל התקליטים שחסרים לי באוסף של כנסיית השכל. כדאי גם לכם…

כנסיית השכל >>