מועדון הבלוק, המועדון הטוב בעולם?

אז חזרתי לשם… אתם בטח לא זוכרים כי עשיתי הפסקה אאאררווככה מכתיבה, בגלל לחצים חיצוניים לא רלבנטים אבל חזרתי.. גם לכתוב וגם לשם..

אז הם עברו לוקיישן . המקום הקודם היה באיזור המערב הפרוע בואך רחוב המסגר. מידי פעם כדורים שורקים וסירנות של משטרות או השם ישמור אמבולנסים אבל בפנים הסיפור היה אחר… סאונד מדהים מוזיקה מעולה ואנשים שבחיים לא הייתי מדמיינת שאפגוש במועדון לילה ליד המסגר.או בכלל. הייתי לדעתי באחת המסיבות האחרונות שניגן די ג'יי מדהים -מיסטר פינגרס… אותו אחד שפתח ביולי את ליין הלג'נדס במקום החדש…

אז על פניו כששומעים לראשונה שהמיקום החדש הוא בתחנה המרכזית החדשה, נרתעים.. אבל אם מתגברים על זה ומגיעים, זה עולם אחר. קודם כל הכניסה למקום לא מצריכה כניסה לתוך התחנה והיא ממוקמת בגב התחנה בסלמה 152. כשנכנסים מיד פוגשים בבר גדול וממול האולם הראשי פשוט יפה.. עם במה מוגבהת לדי ג'יי עם אורות בוהקים.. במקום אסור לעשן!! וזה תענוג… יש לאונג' ליד של מעשנים שלמען האמת מלא כמעט כל הערב.. הסאונד מדהים אפילו יותר מקודם והאנשים שמגיעים לשם הם אנשים שאוהבים מוסיקה. זה לא המועדון הרגיל שבאים לראות ולהיראות ולזוז מידי פעם כדי להראות שאתה בקצב .. זה כמו שאומרים " לרציניים בלבד" אבל לא באמת.. אני לא מבינה גדולה אבל אוהבת מאוד מוסיקה וכל פעם שאני מגיעה אני מתמוגגת.. הדי ג'יי שהכי אהבתי עד עכשיו היה הנריק שוורץ הגרמני המדהים והדי ג'יי שכנראה הכי אהב אותנו (אחרי מרק רונסון שבטח גם יגיע מתישהו) היה ג'יילס פטרסון שכתב בפייסבוק שלו שיש מצב שהבלוק זה המועדון הכי טוב בעולם כרגע… !! מי אני שאני אתווכח..?

אז אני מתכוונת להמשיך לפקוד את המקום.. ב 16 יש לילה נוסף של לג'נדס ואני מבטיחה לעדכן .. גם אם תהיו טפשים מספיק כדי לא להגיע בעצמכם…

נ.ב
בין כל הדי ג'ייאים הבינלאומיים המתחלפים יש אחד ישראלי שמחמם אותם לפעמים ולטעמי יכול להחזיק גם הרבה יותר מזה.. פשוט מעולה- יוגו. תזכרו

מועדון הבלוק – בפייסבוק
דרך שלמה 157 ת"א
03-5378002
office@block-club.com

Ivan Smagghe & Tim Paris יום חמישי – לופט שוקן 27

ניוז ובר השסק מביאים לכם את ה-מסיבה של החג, מי שרבים וטובים נשבעים כי הוא הדיג'יי מספר אחד בעולם (90% מהמחקרים הסטטיסטיים מעידים) – איוון סמאג' !! האיש שמוכיח בכל סט שלו שמוסיקה אלקטרונית יכולה להיות כל כך יותר משמעותית מאשר עוד פסקול חד מד-מימדי ללילה של קרחנה.

איוון יגיע יחד עם אחיו לנשק טים פריס, והפרויקט הנוצץ שלהם – It's A Fine Line. צמד השועלים הצרפתיים עוררו לא מעט באז בסצינת האנדרגראונד והפסטיבלים בשנתיים האחרונות עם רליסים מחוספסים של טכנו-אלקטרו-רוקנרול שפשוט לא נשמעים כמו שום דבר אחר.
כשניים שעיקר הפוקוס שלהם הוא על העמדה, ופחות על אולפני ההקלטות.. הם שמו דגש על בנייה וליטוש מוקפד של הסט המשותף שלהם, ורק דימיון מפותח יכול להעריך את הטירוף שהם מחוללים ברחבה. צפו לבלאגן מהסוג הטוב !

Ivan Smagghe & Tim Paris

29/9 יום חמישי – לופט שוקן 27 , תל אביב
מכירה מוקדמת : 0524882291

ניתן לרכוש כרטיסים בבר השסק ובמיכהטרוניקס.
מאתיים כרטיסים ראשונים ב 80 ולאחר מכן המחירים עולים אז מומלץ להזדרז
Line up: Uriah // It's A Fine Line // Ivan Smagghe // Lt. Dan

טעימה:


לאחר מכן לאלו מכם שיהיו טובים.. איוון ינגן סט סולו עד הבוקר של קלאסיקות ואוצרות חבויים ממחסן התקליטים הפנאטי שלו. כן כן . הדובדבן , הקצפת ומה שבינהם. איזה כיף.

ליינאפ:

Uriah (NEWS)

It's A Fine Line (France / Kill The DJ)

Ivan Smagghe (France / Kill The DJ)

Freaktion (Lt. Dan)