עלינו לפייסבוק

טוב, אז פתחנו עמוד חדש בפייסבוק שנשמח אם תרשמו אלי ונוכל יחד לדון באיזה דרינק ובאיזה בר כדאי לשתות. יאללה בואו >>

מצעד המוסיקה, Musix Parade, בטיילת תל אביב

אני חושב שבעיר הזאת, שהיא מרכז התרבות הישראלית יש פספוס קל. אפשר לעשות יותר. ביום שישי הקרוב יתקיים מצעד המוזיקה בטיילת. נשמע לי כמו ארוע שהייתי רוצה שיחזור על עצמו על בסיס קבוע ויהפוך למסורת. למה לא לארגן ארועי נושא גדולים, להשריש אותם בעיר ולמנף אותם לחווית פנאי כוללת ומורחבת? משהו שיוכל לתת כינוי חדש לעיר: "פסטיבלים ללא הפקסה"… אני מדבר על פסטיבל מוזיקה עם מתחמים שונים של מוזיקת עולם, ג'אז, קלאסית, אלקטרונית, עם הופעות פתוחות וסגורות, שיתרחשו במקביל בכמה מקומות ויתפרסו על פני מספר ימים… להפוך את הנמל פעם בשנה למתחם ענק של אמנות, ריקוד, מוזיקה, תרבות ועוד ועוד… יש לעיר מה להציע, אבל קצת יותר יהפוך את זה למשהו שתיירים יקחו בחשבון לפני ארגון חופשה: האנס, אולי ניסע השנה לתל אביב? יש שם בכל שנה את פסטיבל Jews dancing in circles, צריך להזמין מקום מראש, והיורגנים מספרים שהיה שם נפלא בשנה שעברה…" – על זה אני מדבר. אני מדבר על תרבות חוצה מדינות ויבשות, מיתוג של העיר, כיף ועוד, ובינתיים מקווה שבשישי הקרוב לא יהיה חם מדי ונוכל להנות מהמצעד.

 מצעד המוזיקה musix

במצעד המוסיקה ישתתפו ויופיעו עשרות אמנים והרכבים על גבי משאיות (מה יש להם ממשאיות? לא עדיף גמלים? – מיתוג, מיתוג, מיתוג) שינועו לאורך טיילת תל-אביב. בסיום המצעד יתקיים מופע ענק בגן צ'ארלס קלור. סיור וירטואלי מהמצעד >>

המצעד טיילתחוגגים בתל אביבאיזה יופי תל אביבי

ה- Musix Parade ייצא בשעה 12:00 בצהריים מאזור כיכר של"ג (רח' הרברט סמואל) ובמסגרתו ינועו משאיות ענק לאורך הטיילת במשך כשעתיים וחצי עד גן צ'ארלס קלור. על גבי המשאיות יופיעו עשרות הרכבים ואמנים ממגוון סגנונות מוסיקליים בהם: רוק מטאל, טראנס, האוס-קלאב, אנדרגראונד, מוסיקה שחורה ואחרים. בין האמנים וההרכבים שייקחו חלק Useless ID, רונן גוטמן, שלומי זידן, סהר זנגילביץ', סוליקו, טרי פוייזן, לוקאץ', הקרטל ועוד.

בשעה 14:30 יחל המופע המרכזי בגן צ'ארלס קלור של להקת Balkan Beat Box וכן SKAZI LIVE מארחים את מוקי לשני שירים משותפים.

מי חוגג את יום פטריק הקדוש?

יום פטריק הקדוש
’סנט פטריק’ס דיי’ הינו חגיגה אירית המצוינת מדי שנה ב-17 במארס באירלנד וברחבי העולם במצעדי ענק ברחובות ובשתייה ממיטב התוצרת האירית ובעיקר בירה. השנה תוכלו לבקר בפאבים איירים מקומיים שמצטרפים לחגיגות, ואם נפגוש אתכם תצרכו לספר לנו (למצלמה) מי היה פטריק הקדוש ומה חוגגים בעצם. אם תשיבו בדיוק נזמין אתכם לעוד בירה ונשאל אתכם עוד כמה שאלות על החג. אנחנו ניגש כמובן קודם למי שיהיה לבוש בהתאמה לצבעי החג.

אתם יודעים שחסרים לנו חגים לשתייה, ולכן התחלנו לחגוג גם חגים אירים, שיהיה ברור, שכל קדוש כזה או אחר שמוציא אותנו לחגוג כנראה באמת צריך לחגוג עבורו, ולשתות ואני כבר מדלג לויקיפדיה לאתר עוד כמה קדושים שנעלה להצבעה באתר – אלו שיבחרו יזכו ליום נוסף של חגיגות, ואני מאמין שנמצא להם בקלות חברה מסחרית שתיקח על עצמה אותו ותקדם את מכירותיה.

כתבנו בעבר על פאבים איריים בעיר, אתם מוזמנים לשלוח לנו תמונות וסיפורים מהחגיגות.

מסיבת רחוב ברוטשילד Rothschild Street Party is Back

מסיבת הרחוב חוזרת, יום שישי הקרוב בצהריים בין השעות 11 עד 4 אחר הצהריים ברחוב רוטשילד בין נחלת בנימין לרחוב הרצל. אירוע המוני עם תמיכת אסף זמיר, סגן ראש העיר תל אביב וכולם מקווים שלא ירד גשם. אם ירד אז תדחה בשבוע. בכל מקרה אנחנו נשלח צוות מורחב כדי לסקר את האירוע. כרגע נרשמו לאירוע כ 6,780 משתתפים! ועוד 3000 כנראה מגיעים… נשמע מבטיח. שלחו לנו דיווחים בטוויטר בזמן אמת.

אפטר בוייס
מכיוון שהמסיבה נחתכת באמצע ההנאה, הרימו את הככפה בוייס בר והחליטו להמשיך למסיבת אפטר בבר פתוחה לקהל עם מוזיקה טובה, ריקודים והרבה אלכוהול.

דיג'יי פרנקו ודיג'יי גל עופר ידאגו למוזיקה, הכניסה: חינם – הארוע בפייסבוק >>

וייס הרצל 2 פינת אחד העם
0523218881 \ 0523252223
*קיום מסיבת האפטר מותנה בקיום מסיבת הרחוב

הקבוצה בפייסבוק >>